Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
 11.09.2021   17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ      0 - 2
 11.09.2021   17.00  ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ      2 - 1
 11.09.2021   17.00  ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ      0 - 4
 11.09.2021   17.00  ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ      4 - 1
 12.09.2021  17.00  ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ      3 - 0
 12.09.2021  17.00  ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ      0 - 1
 12.09.2021   17.00  ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΗ      6 - 0
      ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ      

 

2η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18.09.2021 17.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ        1 - 1
18.09.2021 17.00                     ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ                 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ        0 - 6
18.09.2021 17.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ        7 - 0
18.09.2021 17.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ        2 - 8
19.09.2021 17.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ        5 - 2
19.09.2021 17.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ        2 - 0
19.09.2021 17.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ        0 - 5
      ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ        

 

3η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
25.09.2021 17.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ       0 - 4
25.09.2021 17.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ       2 - 1
25.09.2021 17.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΕ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ       0 - 3
25.09.2021 17.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ       1 - 4
26.09.2021 17.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ       1 - 0
26.09.2021 17.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ       3 - 1
26.09.2021 17.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ       6 - 0
      ΡΕΠΟ: Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ       

 

4η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
02.10.2021 16.30              ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)             ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ        0 - 0 
02.10.2021 16.30 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ        0 - 4
02.10.2021 16.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ        1 - 1
02.10.2021 16.30 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ        4 - 1
02.10.2021 16.30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ        6 - 1
03.10.2021 16.30 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ        8 - 1
03.10.2021 16.30 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ        0 - 0
      ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ  

 

5η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
09.10.2021 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ          4 - 0
09.10.2021 16.30 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ          3 - 4
09.10.2021 16.30 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ          1 - 2
09.10.2021 16.30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ          2 - 4
10.10.2021 16.30 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ          2 - 1
10.10.2021 16.30 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ          0 - 1
10.10.2021 16.30 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ          1 - 0
      ΡΕΠΟ: Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ  

 

6η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
16.10.2021  16.00 ΚΡΟΚΟΥ   ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ       
16.10.2021 16.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ      
16.10.2021 16.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ      
16.10.2020 16.00       ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ       ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ      
16.10.2021 16.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ      
17.10.2021 16.00 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ      
17.10.2021 16.00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ      
      ΡΕΠΟ: ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  

 

7η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
30.10.2021 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
30.10.2021 16.00              ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
30.10.2021 16.00 Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
30.10.2021 16.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.ΒΟΪΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
31.10.2021 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
31.10.2021 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
31.10.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
      ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  

 

8η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
06.11.2021 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  
06.11.2021 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
06.11.2021 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
06.11.2021 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
07.11.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
07.11.2021 15.00            ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
07.11.2021 15.00 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  
      ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

9η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
13.11.2021 15.00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
13.11.2021 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ  
13.11.2021 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
14.11.2021 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
14.11.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
14.11.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
14.11.2021 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
      ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  

 

10η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
20.11.2021 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  
20.11.2021 15.00 ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
20.11.2021 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
20.11.2021 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
21.11.2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
21.11.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  
21.11.2021 15.00 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
      ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  

 

11η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
27.11.2021 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
27.11.2021 15.00         ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
27.11.2021 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
28.11.2021 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
28.11.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΑ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
28.11.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
28.11.2021 15.00 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
      ΡΕΠΟ: Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ  

 

12η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
04.12.2021 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
04.12.2021 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
04.12.2021 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
05.12.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΑ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  
05.12.2021 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  
05.12.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
05.12.2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
      ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

13η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
11.12.2021 15.00         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  
11.12.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
11.12.2021 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ  
11.12.2021 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
11.12.2021 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
11.12.2021 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
12.12.2021 15.00 ΦΟΥΦΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
      ΡΕΠΟ: ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  

 

14η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18.12.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  
18.12.2021 15.00                     ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ                     Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
18.12.2021 15.00 ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
18.12.2021 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
19.12.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΑ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
19.12.2021 15.00 ΑΙΑΝΗ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
19.12.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
      ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  

 

15η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
08.01.2021 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
08.01.2021 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ  
08.01.2021 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
08.01.2021 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
09.01.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
09.01.2021 15.00 ΦΟΥΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
09.01.2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
      ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  

 

16η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
15.01.2021 15.00         ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ         ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  
15.01.2021 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
15.01.2021 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
15.01.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
15.01.2021 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
16.01.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΑ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
16.01.2021 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ  
      ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ   

 

Copyright Eordaikos.gr © 2020. Design by Kostas Tsampalis