Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 19.09.2020   16.30  ΚΡΟΚΟΥ  ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 20.09.2020   16.30  ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
 20.09.2020   16.30  ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
 20.09.2020   16.30  ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
 19.09.2020  16.30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
 20.09.2020  16.30  ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)  ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
 19.09.2020   16.30  ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
19.09.2020 16.30  ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  

 

2η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
27.09.2020 16.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
26.09.2020 16.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
26.09.2020 16.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
27.09.2020 16.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
26.09.202 16.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
26.09.2020 16.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
26.09.2020 16.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
27.09.2020 16.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

3η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
03.10.2020 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
04.10.2020 16.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
03.10.2020 16.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
04.10.2020 16.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ . - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
03.10.2020 16.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
03.10.2020 16.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
03.10.2020 16.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
04.10.2020 16.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  

 

4η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
11.10.2020 16.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
11.10.2020 16.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
11.10.2020 16.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
10.10.2020 16.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
10.10.2020 16.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
10.10.2020 16.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
10.10.2020 16.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
10.10.2020 16.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  

 

5η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
17.10.2020 16.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
18.10.2020 16.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
17.10.2020 16.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
18.10.2020 16.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ . - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
17.10.2020 16.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
18.10.2020 16.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
17.10.2020 16.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
17.10.2020 16.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  

 

6η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
25.10.2020  15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
24.10.2020 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
25.10.2020 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
25.10.2020 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
25.10.2020 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
24.10.2020 16.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
24.10.2020 16.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
25.10.2020 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  

 

7η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
31.10.2020 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
01.11.2020 15.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
31.10.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
01.11.2020 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
31.10.2020 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
31.10.2020 15.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
31.10.2020 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
31.10.2020 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  

 

8η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
08.11.2020 15.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
07.11.2020 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
08.11.2020 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
07.11.2020 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
08.11.2020 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
08.11.2020 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
08.11.2020 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
07.11.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  

 

9η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
14.11.2020 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
15.11.2020 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
14.11.2020 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
14.11.2020 15.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
14.11.2020 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
15.11.2020 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
14.11.2020 15.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
14.11.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  

 

10η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
22.11.2020 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
21.11.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
22.11.2020 15.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ . - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
21.11.2020 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
22.11.2020 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
21.11.2020 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
22.11.2020 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
22.11.2020 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  

 

11η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
28.11.2020 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
28.11.2020 15.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
28.11.2020 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
29.11.2020 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
28.11.2020 15.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
28.11.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  
29.11.2020 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
29.11.2020 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  

 

12η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
05.12.2020 15.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
05.12.2020 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
06.12.2020 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
05.12.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
06.12.2020 15.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ . - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
05.12.2020 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
06.12.2020 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
05.12.2020 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  

 

13η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
12.12.2020 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
13.12.2020 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
12.12.2020 15.00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
12.12.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
12.12.2020 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
13.12.2020 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  
13.12.2020 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  
12.12.2020 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  

 

14η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
20.12.2020 15.00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ  
19.12.2020 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
19.12.2020 15.00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
19.12.2020 15.00 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ  
20.12.2020 15.00 ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
19.12.2020 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ  
20.12.2020 15.00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ . - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
19.12.2020 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ  

 

15η αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
09.01.2021 15.00 ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  
09.01.2021 15.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ  
10.01.2021 15.00 ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ  
10.01.2021 15.00 ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ  
10.01.2021 15.00 ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ  
09.01.2021 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ  
10.01.2021 15.00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
09.01.2021 15.00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.  

 

Copyright Eordaikos.gr © 2020. Design by Kostas Tsampalis